Nemocnice Kadaň

Pracovní pozice

volné pracovní pozice

Datum: 18. 6. 2021

Nemocnice Kadaň, s.r.o. nabízí z důvodů rekonstrukce centrálních operačních sálů a centrální sterilizace a nyní vzhledem k zvýšenému počtu pacientů a operačních výkonů a rozšiřováním spektra poskytované péče
pracovní pozice pro:

Dokumentační pracovnice

Datum: 29. 4. 2021

Nemocnice Kadaň, s.r.o. nabízí pracovní pozici dokumentační pracovnice

Laborant / laboratorní asistent

Datum: 18. 1. 2021

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Nabízí pracovní pozici pro zdravotního laboranta/laboratorního asistenta

lékař se specializací - endokrinologická a diabetologická ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do endokrinologické a diabetologické ambulance.

lékař se specializací - gastroenterologické ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do gastroenterologické ambulance.

lékař se specializací - kardiologická ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do kardiologické ambulance.

lékař se specializací - neurologické ambulance a dětská neurologické ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa do neurologické ambulance a dětské neurologické ambulance.

lékař se specializací - ORL ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance.

lékař se specializací - ambulance všeobecného praktického lékařství

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ambulance všeobecného praktického lékařství

lékař se specializací - revmatologická ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do revmatologické ambulance.

lékař se specializací - urologické ambulance

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do urologické ambulance.

lékař se specializací - oddělení anestezie a intenzivní medicíny

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na oddělení anestezie a intenzivní medicíny

lékař se specializací - gynekologicko-porodnické oddělení

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na gynekologicko-porodnickém oddělení

lékař se specializací - oddělení OKBH

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na oddělení OKBH.

lékař se specializací - chirurgické oddělení

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na chirurgickém oddělení

lékař se specializací - interní oddělení

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na interní oddělení

lékař se specializací - LDN

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na oddělení LDN

lékař se specializací - ortopedie

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na ortopedické oddělení

lékař se specializací - pediatrie

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na oddělení dětského lékařství.

lékař se specializací - RTG

Nemocnice Kadaň, s.r.o.

Přijme lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa na RTG oddělení

Pracovní pozice pro všeobecné sestry na Interní oddělení

Datum: 2. 12. 2020

Nemocnice Kadaň, s.r.o. nabízí pracovní pozici pro všeobecné sestry na Interní oddělení

Pracovní pozice pro lékaře se specializací

Datum: 2. 12. 2020

Nemocnice Kadaň, s.r.o. nabízí pracovní pozici pro lékaře se specializací, po základním kmenu nebo absolventa v lůžkovém nebo ambulantním provozu.
v oborech:
chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicíně, anestezie, geriatrie, urologie, neurologie a dětské neurologie, endokrinologie, diabetologie, RTG, ORL, gastroenterologie, revmatologie, kardiologie, praktického lékařství, hematologie a transfuzního lékařství.

Všeobecné sestry

Datum: 10. 9. 2020

Nemocnice Kadaň s.r.o. nabízí pracovní pozice všeobecné sestry

Ošetřovatelka a sanitář na lůžková oddělení

Datum: 10. 9. 2020

Nemocnice Kadaň s.r.o. nabízí pracovní pozice Ošetřovatelka a sanitář na lůžková oddělení.

Radiologický asistent

Datum: 10. 9. 2020

Nemocnice Kadaň, s.r.o. Nabízí pracovní místo v požadované profesi:Radiologický asistent

laborant na klinické hematologii a transfuzní služby

Datum: 10. 9. 2020

Nemocnice Kadaň, s.r.o. nabízí pracovní místo v požadované profesi: Zdravotní laborant na klinické hematologii a transfuzní služby

Akreditace – vzdělávání v základním kmeni

Datum: 10. 9. 2020

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR obdržela Nemocnice Kadaň s.r.o. v souladu se zákonem č.95/2004 Sb. akreditaci k oprávnění k provádění vzdělávání v základním kmeni v oborech interním, chirurgickém, pediatrickém, gynekologicko-porodnickém a ortopedickém. Tato akreditace má platnost 5 let.

INTRANET EMAIL

stipendium