Nemocnice Kadaň

Centrum aktivního porodu na Dni mateřství

CAP na Dni mateřství

SRDEČNĚ ZVEME BUDOUCÍ I STÁVAJÍCÍ MAMINKY NA DEN MATEŘSTVÍ KONAJÍCÍ SE V ZAHRADĚ NEMOCNICE KADAŇ. DOZVÍTE SE, JAK TO V NAŠÍ PORODNICI CHODÍ A PROČ OD NÁS MAMINKY ODCHÁZEJÍ TAK SPOKOJENÉ, TAKÉ SE SEZNÁMÍTE S LÉKAŘI A SESTŘIČKAMI DĚTSKÉHO A GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉHO ODDĚLENÍ. TĚŠÍME SE NA VÁS!

V úterý 4. 6. 2024 pořádáme v zahradě Nemocnice Kadaň Den mateřství, na který srdečně zveme budoucí i stávající maminky. Na akci se dozvíte vše o tom, jak to v naší porodnici chodí. Zjistíte, proč od nás maminky odcházejí tak spokojené a seznámíte se s lékaři a sestřičkami dětského a gynekologicko-porodnického oddělení. Těšit se můžete na zajímavé přednášky o aromaterapii, první pomoci pro děti, šátkování, Priessnitzových zábalech, nutričním poradenství nebo o pohybovém vývoji dítěte.

Děti určitě vezměte s sebou. V našem dětském koutku se Vám o ně postarají kvalifikované pečovatelky z nemocniční dětské skupiny Slunečnice, kde bude skákací hrad, malování, kuličky a pozdravit je přijdou Ája s Maxipsem Fíkem.

Na stánku gynekologicko-porodnického oddělení se dozvíte vše o tom, jak se rodí v našem Centru aktivního porodu (CAP). Těhotenství a porod jsou přirozenou součástí života ženy a pokud je neprovází potíže, není potřeba zásahů lékaře. Má-li za sebou nastávající maminka bezproblémové fyziologické těhotenství a porod se vyvíjí bez komplikací, stačí k jeho zdárnému průběhu péče kvalifikované porodní asistentky právě v Centru aktivního porodu, který rodičkám umožňuje prožít narození miminka zcela bez zásahu lékaře. Naše porodní asistentky dohlíží na průběh porodu a díky své odborné vyspělosti a zkušenostem umí včas rozpoznat riziko a přivolat lékaře.

Pro zájemce budu připraveny prohlídky všech prostor porodnice. Těšíme se na Vás!

Datum vložení: 3. 6. 2024 7:29
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2024 7:34
Autor: Správce Webu

INTRANET EMAIL

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Stipendium

stipendium

Spolupráce

ústecký kraj

Ocenění