Ocenění

Spolupráce

quikread go 

Na pediatrické ambulanci Nemocnice Kadaň je nově k dispozici přístroj QuikRead go na rychlé stanovení bílkoviny akutního zánětu (CRP). Díky tomuto přístroji mohou lékaři během 5 min odlišit od sebe virové a bakteriální onemocnění a v případě bakteriálního onemocnění pak včas zahájit antibiotickou léčbu. Stačí pouze jedna kapka krve.

 

Nemocnice Kadaň s.r.o. přijme do pracovního poměru nutriční terapeutku. Požadujeme středoškolské vzdělání se specializací nutriční terapeut s minimální dobou praxe jeden rok. Mzdové podmínky 21 000 – 25 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontaktní osoba Bubelová Štěpánka, personální a mzdové oddělení, tel.: 474 944 489

Nemocnice Kadaň s.r.o. přijme do pracovního poměru řidiče zdravotnické dopravní služby. Řidičský průkaz skupiny B. Osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání výhodou. Minimální praxe řidiče 1 rok. Mzdové podmínky 18 000 – 21 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned nebo dle dohody.


Kontaktní osoba Bubelová Štěpánka, personální a mzdové oddělení, tel.: 474 944 489

ventilator HAMILTON 
Na  oddělení JIaRP Nemocnice Kadaň s.r.o. byl pořízen nový bedside ventilátor HAMILTON. Tento přístroj slouží k zajištění řízené plicní ventilace při jakékoliv respirační tísni, včetně poresuscitačních stavů. Má dva ventilační režimy pro dlouhodobou ventilaci a několik odvykacích režimů. Ovládání je intuitivní. Pro pacienty to znamená komfortní a velmi bezpečné překlenutí doby, po kterou je nutná umělá plicní ventilace.
 
Xario 100  Ultrazvuková vyšetření jsou v současné době neodmyslitelnou součástí většiny lékařských oborů. Zejména v gynekologii a porodnictví si bez nich již nedokážeme kvalitní diagnostiku ani představit. Nemocnice Kadaň s.r.o. proto zakoupila pro potřeby gynekologicko-porodnického oddělení ultrazvukový přístroj Xario 100, který patří ve své třídě ke světové špičce. Nahradil téměř deset let starý sonograf, který již nesplňoval požadavky přesného zobrazování. Nový přístroj nyní slouží jak pro diagnostiku gynekologických onemocnění, tak i k posuzování stavu plodů při předporodní péči v těhotenské poradně. Na základě zkušeností z minulých let je předpoklad, že na něm ročně bude provedeno 3500-3800 vyšetření.