Nemocnice Kadaň

Vedení nemocnice

MUDr. Bc. Petr Hossner MBA

ředitel nemocnice

 Hossner@nemkadan.cz

  +420 474 944 200

Lenka Pešová

asistentka ředitele

 Pesova@nemkadan.cz

  +420 474 944 239

Bc. Lenka Benešová

personální a mzdová vedoucí, ekonomika

 Benesova@nemkadan.cz

  +420 474 944 550

Ing. Hana Vojtíšková

vedoucí IT, Controllingu a Bioinženýrství

 Vojtiskova@nemkadan.cz

  +420 606 882 563

Monika Grof

hlavní sestra

 Grof@nemkadan.cz

  +420 474 944 223

Gabriela Maninová

vedoucí oddělení nákupu a zásobování

 Maninova@nemkadan.cz

 +420 474 944 389

 +420 725 991 632

Miroslav Zuzák

vedoucí provozně technického oddělení

 Zuzak@nemkadan.cz

  +420 474 944 201

Ing. Jaroslav Vojtíšek

pověřenec GDPR

 Vojtisek@nemkadan.cz

  +420 474 944 490

MUDr. Patricie Kotalíková

náměstek pro léčebnou a preventivní péči

 Kotalikova@nemkadan.cz

  +420 474 944 386

 

INTRANET EMAIL

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Stipendium

stipendium

Spolupráce

ústecký kraj

Ocenění