Nemocnice Kadaň

Vedení nemocnice

MUDr. Bc. Petr Hossner MBA

ředitel nemocnice

 Hossner@nemkadan.cz

  +420 474 944 200

Lenka Pešová

asistentka ředitele

 Pesova@nemkadan.cz

  +420 474 944 239

Bc. Lenka Benešová

personální a mzdová vedoucí, ekonomika

 Benesova@nemkadan.cz

  +420 474 944 550

Ing. Jiří Vlas

vedoucí IT, Controllingu a Bioinženýrství

 Vlas@nemkadan.cz

  +420 474 944 377

Monika Hlaváčková

hlavní sestra

 Hlavackova@nemkadan.cz

  +420 474 944 223

Gabriela Maninová

vedoucí oddělení nákupu a zásobování

 Maninova@nemkadan.cz

 +420 474 944 389

 +420 725 991 632

Ing. Hana Vojtíšková

poradce ředitele pro komunikaci se ZP

 Vojtiskova@nemkadan.cz

  +420 606 882 563

Miroslav Zuzák

vedoucí provozně technického oddělení

 Zuzak@nemkadan.cz

  +420 474 944 201

Ing. Jaroslav Vojtíšek

pověřenec GDPR

 Vojtisek@nemkadan.cz

  +420 474 944 490

 

INTRANET EMAIL

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Stipendium

stipendium

Spolupráce

ústecký kraj

Ocenění